یکشنبه 24 تیر 1403
شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس

اجرای طرح توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی در کازرون

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران ومسکن سازان فارس  سید حمید اشرفی در نخستین جلسه ستاد شهرستانی توانمندسازی و ساماندهی  سکونتگاه های غیررسمی کازرون با ارائه طرح توانمدسازی وساماندهی سکونتگاه های غیررسمی، بر لزوم اجرای آن تاکید کرد و اظهار داشت:

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران ومسکن سازان فارس  سید حمید اشرفی در نخستین جلسه ستاد شهرستانی توانمندسازی و ساماندهی  سکونتگاه های غیررسمی کازرون با ارائه طرح توانمدسازی وساماندهی سکونتگاه های غیررسمی، بر لزوم اجرای آن تاکید کرد و اظهار داشت: شهرکازرون شایسته توجه و رسیدگی بیشتر به وضعیت سکونتگاه و ساکنان آن است که در این راستا توسط شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری یاران تمهیداتی در نظر گرفته شده تا نسبت به ارتقا سطح فرهنگی، اجتمای و اقتصادی این مناطق اقدام شود.

وی از تخصیص بودجه ای از محل اعتبارات ملی برای احداث نخستین خانه محله  شهر کازرون در محله باقرآباد خبر داد و افزود: شهردای کازرون نسبت به طراحی آن در اسرع وقت و قبل از پایان سال اقدام کند تا مراحل بعدی نیز صورت گیرد.

مدیر شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس بیان داشت: همزمان با احداث خانه محله  در کازرون، شهرداری نیز نسبت به احداث فضای سبز محله اقدام نماید.

در ادامه این جلسه نصیر عباس زاده مدیر بافت  فرسوده شرکت عمران ومسکن سازان با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته گفت: شهرداری و فرمانداری کازرون به عنوان دبیر و رئیس ستاد شهرستانی، نهاد توانمندسازی در دستگاه های عضو را تشکیل دهند و شهرداری نیز نسبت به معرفی آن ها به دبیرخانه ستاد استانی اقدام لازم کنند.

وی در ادامه با ارائه گزارشی به پرسش های اعضای حاضر در جلسه در خصوص این طرح پاسخ داد.

در این جلسه حمیدرضا گرامی فرماندار کازرون ضمن تقدیر و تشکر از توجه شرکت عمران و بهسازی به این شهرستان و اختصاص بودجه برای احداث خانه محله، بر جدی بودن اجرای این طرح با استفاده از ظرفیت علمی و فرهنگی علما تاکید کرد و گفت: دستگاه های متولی و اجرایی کازرون برای اجرای این طرح همکاری ویژه کنند.

 

در پایان این  نشست سید مهدی مکی شهردار کازرون خلاصه ای از اقدامات صورت گرفته در سطح سکونتگاه ها توسط شهرداری کازرون ارائه داد و خواستار توجه بیشتر به این موضوع در سطح شهر شد.


طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top