دوشنبه 28 خرداد 1403
شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس

رویكرد دولت بهسازی بافت‌های فرسوده است

تاریخ انتشار : 1395/02/04 

  به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان فارس به نقل از تارنمای شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران :دکتر حامد مظاهریان معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی رویكرد دولت تدبیر و امید را بهسازی بافت های فرسوده اعلام كرد و گفت: دولت در این زمینه حمایت های مالی لازم را خواهد داشت.

دکتر حامد مظاهریان معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی رویكرد دولت تدبیر و امید را بهسازی بافت های فرسوده اعلام كرد و گفت: دولت در این زمینه حمایت های مالی لازم را خواهد داشت.به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزرات راه و شهرسازی به نقل از ایرنا، حامد مظاهریان گفت: بافت های فرسوده به عنوان بافت های میانی شهرها محسوب شده كه دارای امكانات زیربنایی لازم از جمله آب، راه دسترسی، مدرسه، فضاهای جمعی و همچنین امنیت لازم هستند.

وی ادامه داد: رویكرد دولت ارتقا این فضاها بوده و در این زمینه تسهیلات لازم برای بازسازی این فضاها به متقاضیان پرداخت می كند.

معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اظهار كرد: سرمایه گذاران می توانند در این حوزه ورود پیدا كرده و با دریافت وام به عنوان حمایت مالی دولت در احیا و بهسازی بافت های فرسوده شهرهای مختلف كشور اقدام كنند.

دکتر مظاهریان  همچنین با بیان اینكه برخی از شهرهای ایران از بی انضباطی شهری رنج می برند گفت: در این زمینه با بهره گیری از سیاست های لازم در اصول شهری از جلوی رانت گرفته شده و عدالت بهتری در شهرها به وجود می آید./


طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top