سه شنبه 28 فروردین 1403
شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس

انتصاب مهندس هوشنگ عشایری به سمت معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی

تاریخ انتشار:96.12.7

با حكم وزیر راه و شهرسازی، هوشنگ عشایری به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران منصوب شد. 

 به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی هوشنگ عشایری را به سمت مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، منصوب کرد.

 

متن حکم مذکور بدین شرح است:

 

جناب آقای مهندس هوشنگ عشایری

 با سلام

 با توجه به دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران منصوب می‌شوید.

امید است اینک که بازآفرینی شهری سیاست با اولویت دولت قرار گرفته است، با استفاده از تجارب طولانی دو دهه در داخل کشور و بهره‌گیری از تجارب گسترده و متنوع جهانی، بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده را به بستری برای ارتقای کیفیت زندگی و معماری درون شهرها و احیا و اعتلای میراث ارزشمند شهرسازی و معماری گذشته و تحکیم و توسعه فرهنگ محله‌محوری تبدیل کرده، ضمن توجه به حفظ حقوق و هویت شهروندان و جلب مشارکت ذینفعان، مبانی حقوق و ثبتی لازم برای تسهیل امر مشارکت بخش خصوصی در تجمیع و نوسازی را فراهم کنید. همچنین برنامه‌های توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی را سرعت بخشیده و با هماهنگی معاونت شهرسازی و معماری با اتخاذ تدابیر لازم از توسعه حاشیه‌نشینی جلوگیری نمایید.

 

توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

عباس آخوندی

 

وزیر

مدیریت و کارکنان شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس نیز ضمن تبریک این انتصاب بحق آرزوی موفقیت و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای ایشان دارند.

 


طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top