سه شنبه 1 خرداد 1403
شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس

2 میلیون و 850 هزار متر مربع زمین جهت اجرای طرح اقدام ملی در استان فارس

تاریخ انتشار:99/01/31

مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس گفت: تا کنون افزون بر 2 میلیون و 850 هزار متر مربع زمین جهت اجرای طرح اقدام ملی در استان فارس اختصاص یافته و این رقم قطعا ًدر روزهای آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، جعفر زاهدی افزود: این مقدار زمین تا کنون برای 16 شهرستان از استان فارس در نظر گرفته شده که تامین زمین برای دیگر شهرستانها در دستور کار قرار دارد و به سرعت برای شهرستانهای باقی مانده نیز زمین تامین خواهد شد.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس اذعان داشت: تامین زمین تا کنون برای شهرهای آباده ، اقلید ،خرمبید، بوانات، نی ریز، داراب ، زرین دشت ، فسا، استهبان، خرامه، جهرم، قیر و کارزین ، فیروز آباد، کوه چنار، کازرون و ممسنی پیش بینی شده است.
او ادامه داد: سهم استان فارس در طرح اقدام ملی مسکن ، 48 هزار و 727 واحد است و تا کنون 39 هزار و 921 نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.
وی اظهار داشت: 25 هزار واحد از سهم استان فارس در این طرح در شهر جدید صدرا و ما بقی در سایر شهرهای این استان احداث خواهد شد.
زاهدی، یکی از اولویت های اصلی اداره کل راه و شهرسازی فارس در سال 99 را اجرای طرح اقدام ملی مسکن دانست و بیان کرد: مراحل اجرای این طرح شامل: تامین زمین، عقد قرارداد و پیگیری احداث مسکن تا مرحله واگذاری به متقاضیان است.
استان فارس در تقسیمات کشوری در بر گیرنده 36 شهرستان است.


طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top