دوشنبه 27 فروردین 1403
شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس

ساخت45هزارواحدمسکونی موجب شتاب‌بخشی نوسازی بافت‌های فرسوده وساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی خواهدشد

تاریخ انتشار:چهارم اردیبهشت99

در دیدار محمد آئینی با اعضای ستاد مدیریت پروژه ساخت 145 هزار واحد مسکونی، آخرین وضعیت تامین زمین برای بهسازی و نوسازی شهری و تولید مسکن مورد ارزیابی و  بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، آئینی در این نشست ضمن قدردانی از زحمات اعضای ستاد مدیریت پروژه ساخت 145 هزار واحد مسکونی ضمن تاکید بر اهمیت اهداف و اقدامات ستاد به تاثیرگذاری این اقدامات بر نوسازی بافت‌های هدف اشاره کرد.

آئینی تصریح کرد: با فعال شدن پروژه ها، برای ساخت 145 هزار واحد مسکونی که شامل تامین تسهیلات کم بهره برای ساخت 100 هزار واحد در بافت های ناکارآمد شهری و نیز ساخت  45  هزار واحد توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران می باشد  می توان به  تاثیرات اهرمی این اقدامات در شتاب‌بخشی به روند نوسازی بافت‌های فرسوده و ساماندهی حاشیه‌نشینی در وسعت بسیار گسترده امیدوار بود به نحوی که با تولید این واحد های مسکونی در اراضی و املاک شرکت بازآفرینی شهری ایران، چند ده هزار مسکن ناامن و کم دوام نیز در بافت های ناکارآمد شهری  نوسازی و مقاوم خواهند شد.

عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران در پایان سخنان خود از تعامل سازنده سازمان ملی زمین و مسکن درخصوص تامین زمین برای برنامه ساخت 45 هزار واحد مسکونی در محدوده و اراضی هدف بهسازی، نوسازی و تولید مسکن قدردانی کرد.

در ادامه مجید روستا عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری و فرمانده  مدیریت پروژه ساخت 145 هزار واحد مسکونی، ضمن تقدیر از اقدامات انجام ‌شده بر پیگیری‌های لازم جهت تامین زمین مورد نیاز، توسط اعضای ستاد مدیریت پروژه ساخت 145 هزار واحد مسکونی  تاکید نمودند.


طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top