دوشنبه 28 خرداد 1403
شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس

معاون وزیرراه وشهرسازی خبرداد:افتتاح وبهره‌برداری ازپروژه‌های مسکن ملی اول آبان ماه باحضوررییس جمهور

تاریخ انتشار:هجدهم مهرماه99

محمودزاده از افتتاح و بهره برداری از برخی پروژه‌های مسکن ملی اول آبان ماه با حضور رئیس‌جمهوری خبر داد.

به گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در خصوص افتتاح برخی از واحد‌های مسکن ملی در روز اول آبان ماه سال جاری، گفت: با حضور رئیس‌جمهوری، روز اول آبان‌ماه در چهاربخش طرح‌های مسکنی از جمله اقدام ملی مسکن و همچنین واحد‌های باقیمانده مسکن مهر افتتاح و بهره‌برداری خواهند شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان آنکه طرح‌های مسکن ملی در چهاربخش افتتاح می‌شوند، توضیح داد: بخش اول طرح‌های مسکن ملی، واحد‌هایی هستند که به شکل گروهی به متقاضیان واگذار شده است. بخش دوم افرادی هستند که به پروژه‌ها معرفی می‌شوند که این افراد بخشی از آورده خود را به پروژه تزریق کرده اند که با توجه به پیشرفت پروژه‌ها معرفی به متقاضیان انجام می‌شود. بخش سوم افتتاح پروژه‌هایی است که در طرح اقدام ملی تمام شده اند و تحویل خواهند شد. بخش چهارم نیز کلنگ زنی پروژه‌های جدید است که این بخش به منظور تحقق تولید مستمر مسکن، انجام می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان در خصوص مسکن مهر و بهره برداری و تحویل واحد‌های باقیمانده به متقاضیان در این مراسم، اعلام کرد: استان‌هایی در این مراسم تمامی واحد‌های باقیمانده مسکن مهر آن‌ها به اتمام می‌رسد و جشن خاتمه دارند.

به گفته محمودزاده، مسکن مهر در شهر‌های زیر ۲۵هزار نفر جمعیت در ۲۱ استان کشور به اتمام رسیده است.

وی گفت:در شهر‌های بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت پیش‌بینی این است که مسکن مهر بیش از ۱۷استان تا اول آبان به اتمام برسد. استان‌ها متعهد شده اند باقیمانده واحد‌های مسکونی مهر، تا پایان آبان امسال تحویل متقاضیان شود.


طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top