یکشنبه 24 تیر 1403
شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس

تقدیر از شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس بعنوان شرکت پیشرو در کیفیت و نوآوری

تاریخ انتشار: بیستم آبان 1400

شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس برای دومین بار بعنوان شرکت پیشرو در کیفیت و نوآوری توسط دبیرخانه اجرائی اجلاس سراسری تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس، شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس در تاریخ 1400/08/18 مصادف با روز ملی کیفیت  طی اجلاس سراسری که در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا  و به منظورتقدیر از واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری برگزار گردید، از شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس بعنوان برترین شرکت تخصصی در زمینه نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده شهری در جنوب غرب ایران تقدیر بعمل آمد.

سید حمید اشرفی مدیر عامل شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس در این خصوص بیان کرد: «محیط اقتصادی و رقابتی امروزی سازمان ها، به منظور حفظ بقای خود به اهمیت کیفیت ارائه و راهکارهای اجرائی پی برده و بعنوان یک اصل پذیرفته شده است. کیفیت فراگیر اجرایی زمینه ساز جلب رضایت مخاطبین و عامل پایه در حصول رضایت سایر ذینفعان یک سازمان برای رقابت­ پذیری و دستیابی به موقعیت پایدار است. » وی افزود: « بنابراین می­ بایست خود را با ساز و کارهای رقابت پذیری در حال و آینده تجهیز نموده و اصول نوین مدیریت و قواعد حضور در بازارهای جهانی را بیاموزیم و به اجرا در آوریم.»

شاخص­ها ومحورهای اصلی اجلاس با هدف ارج نهادن به زحمات مدیران، کارشناسان و محققان بخش های تولیدی، صنعتی و خدماتی که به کیفیت، خلاقیت و نوآوری بها داده اند به شرح ذیل ارزیابی گردید:

  • بسترسازی و ایجاد فضای رقابتی و خلاقیت و نوآوری

  • ترویج فرهنگ خود ارزیابی در سازمان ­ها و شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود

  • شناسایی و تقدیر از کلیه فعالان عرصه اقتصاد در زمینه کیفیت

  • توسعه و نهادینه سازی نظام مدیریت کیفیت جامع و هدایت در مسیر دستیابی به موقعیت پایدار

  • افزایش توان رقابت­ پذیری در سطح ملی و بین المللی

در پایان این همایش نیز با اهداء لوح و تندیس از شرکت های حاضر تقدیر شد.


طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top