دوشنبه 28 خرداد 1403
شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس

تعریف سرفصل جدید تسهیلات، مرمت و مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی در بافت‌های فرسوده

1402/04/05

وزیر راه و شهرسازی از تعریف سرفصل جدید تسهیلات، مرمت و مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی در بافت‌های فرسوده برای اولین بار با تصویب و ابلاغ در شورایعالی پول و اعتبار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران به نقل ازخبرگزاری تسنیم، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در نشست هم اندیشی معاونین شهرسازی و معماری ادارات کل راه و شهرسازی استانها بر اجرای بسته تشویقی 19 بندی تاکید کرد و گفت: اجرای بسته تشویقی شهرسازانه 19بندی، افزایش تسهیلات بانکی و کاهش نرخ سود آن در بافت‌های فرسوده  منجر به رونق و شتاب بخشی یکی از پنج خط اصلی نهضت نوسازی مسکن در شهرها می‌شود.

او ادامه داد: لازم است معاونان استانی با تشکیل جلسات توجیهی و تبیینی در استانداری‌ها و شهرداری‌ها ضمن تشریح این بسته تشویقی عملیاتی کردن آن در تمام شهرها را در دستور کار قرار دهند و نیز با  ارایه پیشنهادات جدید نسبت به افزایش مشوق‌ها و تکمیل این بسته اقدام کنند.

وزیر راه و شهرسازی از  تعریف سرفصل جدید تسهیلات، مرمت و مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی در بافت‌های فرسوده که برای اولین بار با تصویب و ابلاغ در شورایعالی پول و اعتبار اتفاق افتاده است خبر داد و بر کاهش نرخ سود تسهیلات در بافت فرسوده تاکید کرد.


طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top